Przystanek Łosoś to Kaszubska restauracja gdzie postawiono na charakterystyczne dla Kaszub przystawki i dania z ryb. Dlatego motywem przewodnim karczmy stał się łosoś. Jest to kolejne miejsce na mapie Polski które odwiedziły kuchenne rewolucje wraz z prowadzącą Magdą Gessler.

Nasza restauracja jest już na rynku od stycznia 2010r. Znajdujemy się w malowniczym regionie kaszubskim, w miejscowości Egiertowo, na trasie Żukowo- Kościerzyna. W kwietniu 2014 roku zmieniliśmy nazwę z Karczmy Jurand na Przystanek Łosoś w wyniku Kuchennych rewolucji.

Serwujemy dania rybne, mięsne oraz pierogi własnej roboty. Nasi kucharze korzystają tylko z produktów wysokiej jakości. W karcie menu na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Specjalnie dla naszych stałych klientów zostawiliśmy pozycje z dawnego menu. Tak by nie byli rozczarowani, że nie ma dań, za które nas pokochali i często na nie wracali. Na dobry początek na każdego z Państwa czeka stolik ze smalcem wieprzowym domowej roboty oraz ogórki kiszone.

Przystanek Łosoś oferuje dania z menu Magdy Gessler

łosoś królowej Sylwii Szwedzkiej, szczupak siekany, łosoś w galarecie, plince ziemniaczane, pstrąg nadziewany, różowa zupa łososiowa, pasta z makreli, śledź Kaszubski, pasztetowa domowa, sernik kaszubski domowy
Wcześniejsza nazwa lokalu przed programem „Kuchenne rewolucje Magdy Gessler” to Karczma Jurand.
Jest to 10 odcinek 4 sezonu telewizyjnego show.

Lokalizacja
Przystanek Łosoś
ul. Kościerska 77
83-312 Egiertowo

przystanek łosoś kuchenne rewolucje

Przystanek Łosoś to również motel oferujący nocleg ze śniadaniem.
Każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową i ręcznikami dla każdej z osób. Dodatkowo telewizor i szafę na ubrania. W całym obiekcie dostępne jest Wi-Fi, które odbiera także w pokojach. Śniadania dostępne są od godziny 8.00. Całodobowo do Państwa dyspozycji pozostaje otwarty bar.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Czynne całą dobę

Wtorek

Czynne całą dobę

Środa

Czynne całą dobę

Czwartek

Czynne całą dobę

Piątek

Czynne całą dobę

Sobota

Czynne całą dobę

Niedziela

Czynne całą dobę

Adres

Nasz adres:

ul. Kościerska 77 83-312 Egiertowo

GPS:

54.239087925282, 18.202789208695

Nr tel.:
E-mail:

-

Sieć:

-

Zaplanuj drogę z Google

Wystaw recenzję

Twoja ocena

LOKAL
OBSŁUGA
JEDZENIE
CENA
Twa wysyłanie...
Twoja ocena została wysłana i oczekuje na moderację!
Proszę wypełnić wszystkie pola
Magda  
LOKAL
OBSŁUGA
JEDZENIE
CENA

Niestety jedzenie bardzo słabe, trafiliśmy na nieswieze produkty co skończyło się wymiotami i biegunka. Zdecydowanie nie warto!

Żanet  
LOKAL
OBSŁUGA
JEDZENIE
CENA

Przystanek Łosoś Egiertowo przyciągną nas banerem z kuchennych rewolucji. Kuchnia Kaszubska to coś nowego i pewnie nie każdemu będzie smakować. Trzeba próbować kuchni regionalnych 😉

Sławek  
LOKAL
OBSŁUGA
JEDZENIE
CENA

Byliśmy w Egiertowie przejazdem i trafiliśmy świeżo po przemianach Magdy Gesler. Przystanek Łosoś bardzo spoko, polecam.

Iwona Brzoza  
LOKAL
OBSŁUGA
JEDZENIE
CENA

Porcje duuze i smaczne. Pstrąg smażony na maśle bardzo dobry. W dużo ruch czekaliśmy 40min. Polecam przystanek łosoś.